Dom

Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd.

dobra jakość Przewidywany pojemnościowy ekran dotykowy na sprzedaż
dobra jakość Przewidywany pojemnościowy ekran dotykowy na sprzedaż
Both your factory and you are really nice. Your touch panels' quality is also excellent. I'm looking forward to visiting you and your factory again.

—— Hitesh.P.Sadhnani

Your touch screens passed our test and our clients are quite satisfied with our modules. I hope we can establish a long-term business relations!

—— Srikant Gupta

Im Online Czat teraz

Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd. Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd.
Factory Building Reception Desk Office Area Dust-free Workshop Class 100 Dust-free Booth Silk Printing

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Kenshin / Lśnienie / Cloudtop
Ilość pracowników : 80~100
Coroczne wyprzedaże : 3 million-5 million
Rok założenia : 2008
pc Export : 70% - 80%

O nas

Założona w 2008 roku, Dongguan SHINING Electronic Technology Co, Ltd. (SHINING), z jej zakładu zależnego Dongguan CLOUDTOP Electronic Technology Co, Ltd. (CLOUDTOP), specjalizuje się w badaniach, rozwoju, produkcji i dostarczania paneli dotykowych, w tym 4- optyczny rezystancyjny panel dotykowy, 5-żyłowy panel dotykowy, panel dotykowy, cyfrowy panel dotykowy itd., które są powszechnie stosowane w modułach LCD do kontroli dostępu, sterowania przemysłowego, elektroniki domowej, urządzeń do nawigacji samochodowej GPS, medycznych, urządzeń biurowych i innych produktów z funkcją dotyku.

SHINING i CLOUDTOP ściśle kontrolują jakość paneli dotykowych zgodnie ze standardami przemysłowymi i wymaganiami klientów. Posiadamy ponad 2000 metrów kwadratowych 10.000 warsztatów wolnych od pyłów i ponad 200 metrów kwadratowych są wyposażone w 100-warsztatowe warsztaty wolne od pyłów, co w zasadzie zapewnia czystość naszych paneli dotykowych. Jeśli chodzi o naszą wiedzę na temat badań i rozwoju oraz zdolność produkcyjną, mamy 12 doświadczonych osób w zarządzaniu, a ponad 50 pracowników, większość z nas, którzy byli z nami od ponad 3 lat. Ponadto, w celu zagwarantowania jakości od samego początku, kupujemy wyłącznie materiały marki i niektóre kluczowe etapy, takie jak druk jedwabiu, laminowania, cięcia, łączenia FPC itp. Są obsługiwane przez maszynę automatyczną i doświadczonych pracowników. Ponadto wykonujemy 100% inspekcji, aby każdy panel dotykowy dostarczony z magazynu mógł spełnić wymagania naszych klientów.

W 2010 r. Przeszliśmy Międzynarodowy System Zarządzania ISO 9001: 2008 i System Zarządzania Środowiskiem 14001: 2004 + Cor 1: 2009; W 2013 r. Nasze panele dotykowe przeszły kontrolę REACH 144; W 2015 roku, kontrolowana przez TUV, stałym krajowym producentem wysokiej jakości wysokiej jakości producentem.

Jesteśmy dumni z naszego rozwoju i naszych klientów, nie tylko ze względu na dobrze znanych klientów, takich jak Samsung i Nintendo, ale także z powodu klientów, którzy nie są tak skuteczni, ale starając się cały czas. Mamy nadzieję, że będziesz jednym z nich.

MISJA

Zrób lepsze panele dotykowe, które znają człowieka lepiej!

WIZJA

SHINING Touch, wypełnij życie z zabawą!

WARTOŚĆ

Filialny i Szanujący; Rodzinny i Przyjazny, Praktyczny i Stawiający;

Profesjonalny i Trwały, Sanguine i Hopeful

Szczegóły kontaktu
Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Brook Huang

Tel: +86-18802643295

Faks: 86-769-88002058-606

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)