Dom

Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Przewidywany pojemnościowy ekran dotykowy na sprzedaż
dobra jakość Przewidywany pojemnościowy ekran dotykowy na sprzedaż
Both your factory and you are really nice. Your touch panels' quality is also excellent. I'm looking forward to visiting you and your factory again.

—— Hitesh.P.Sadhnani

Your touch screens passed our test and our clients are quite satisfied with our modules. I hope we can establish a long-term business relations!

—— Srikant Gupta

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Dongguan Shining Electronic Technology Co, Ltd., wraz z Dongguan Cloudtop Electronic Technolgoy Co, Ltd. znajduje się w Chang'an Town, Donggduan City, prowincja Guangdong, Chiny, między Guangzhou i Shenzhen. Jest właścicielem ponad 2000 metrów kwadratowych 10.000-klasy warsztaty wolne od pyłów i ponad 200 metrów kwadratowych jest wyposażony w 100-klasy warsztaty wolne od pyłu. Proszę zapoznać się z niektórymi liniami produkcyjnymi i wyposażeniem. Mamy nadzieję, że mamy zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej fabryki w przyszłości.

  Powyżej zdjęcia generycznie prezentują warsztaty wolne od pyłów; następujące obrazy przedstawiają niektóre urządzenia.

  Lamination górnych warstw do dolnych warstw i proces drukowania jedwabiu.

 • OEM / ODM

  Shining (Cloudtop) jest producentem OEM i ODM. Zasadniczo jesteśmy w stanie pomóc klientom w produkcji paneli dotykowych / ekranów zgodnie z przedstawionym rysunkiem. Właściwie jesteśmy w stanie zaprojektować w oparciu o konkretne wymagania klientów. Do tej pory obsłużyliśmy około 100 klientów zarówno krajowych, jak i abraodowych, a większość z nich współpracuje z nami od początku istnienia Shining. Ponadto wyprodukowaliśmy prawie 2000 modeli. Chcielibyśmy zaprezentować kilku naszych klientów:

 • R

  Shining (Cloudtop) nie prowadzi badań, takich jak Samsung czy inne firmy z sektora IC. Nasze opracowania R & D są zgodne z Twoim pomysłem. Znamy głęboko, że podstawową działalnością firmy jest produkcja paneli dotykowych, które pasują do Twoich produktów i pomysłów. Naszym zadaniem jest stworzenie lepszych paneli dotykowych, które znają człowieka lepiej, a naszą wizją jest spełnienie życia z zabawą. Wierzymy, że możemy zaspokoić naszych klientów do sukcesu! I tu mamy przyjemność pokazać 2 przykłady, które zaprojektowaliśmy zgodnie z pomysłami klientów:

  Jest to telefon komórkowy powiększający rynek japoński, który umożliwia telefon komórkowy połączony z innym większym urządzeniem dotykowym:

  Jest to pisarz elektroniczny często używany w biurze lub w domu, zamiast pisać na papierze i wprowadzać klawiaturę do komputerów stacjonarnych na rynku koreańskim:

Szczegóły kontaktu
Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Brook Huang

Tel: +86-18802643295

Faks: 86-769-88002058-606

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)