Dom ProduktyPojemnościowy panel dotykowy

Laptopowy projektor pojemnościowy panel dotykowy dla modułu LCD 6H twardości

Orzecznictwo
dobra jakość Przewidywany pojemnościowy ekran dotykowy na sprzedaż
dobra jakość Przewidywany pojemnościowy ekran dotykowy na sprzedaż
Both your factory and you are really nice. Your touch panels' quality is also excellent. I'm looking forward to visiting you and your factory again.

—— Hitesh.P.Sadhnani

Your touch screens passed our test and our clients are quite satisfied with our modules. I hope we can establish a long-term business relations!

—— Srikant Gupta

Im Online Czat teraz

Laptopowy projektor pojemnościowy panel dotykowy dla modułu LCD 6H twardości

Chiny Laptopowy projektor pojemnościowy panel dotykowy dla modułu LCD 6H twardości dostawca
Laptopowy projektor pojemnościowy panel dotykowy dla modułu LCD 6H twardości dostawca Laptopowy projektor pojemnościowy panel dotykowy dla modułu LCD 6H twardości dostawca Laptopowy projektor pojemnościowy panel dotykowy dla modułu LCD 6H twardości dostawca Laptopowy projektor pojemnościowy panel dotykowy dla modułu LCD 6H twardości dostawca

Duży Obraz :  Laptopowy projektor pojemnościowy panel dotykowy dla modułu LCD 6H twardości

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KENSHIN
Orzecznictwo: ROHS/REACH
Numer modelu: CT-C1019

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Blister lub poli piany → worek próżniowy → karton
Czas dostawy: 15 dni roboczych po otrzymaniu depozytu lub L / C
Możliwość Supply: 1000 sztuk dziennie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
rozmiar: 2,4 cala typu: CTP
Struktura: GF Twardość powierzchni: > 6H
IC: FT6336G Przesyłanie: > 82%
Czatowanie Czasu: <10 ms Grubość CG: 0,7 mm

Laptopowy projektor pojemnościowy panel dotykowy dla modułu LCD 6H twardości

Dane techniczne:

Struktura G + F
OD 60,26 * 42,72 mm
VA 49,96 * 37,72 mm
Przesyłanie > 82%
Rozkład 640 * 960
Touch Life Span > 3 000 000 razy
Zaliczenie Życia > 1000 000 razy
Grubość szkła pokrywy 1,8 mm
IC FT6336G
Adres I2C 0 * 70
VDD 2.8
IOVDD 2.8
RST 2.8
Liniowość <1,5%
Typ interfejsu IIC (I2C), SPI, USB
Źródło napięcia 3.3V DV, 5V DC
Czatowanie Czasu <10 MS
temperatura robocza -20 ℃ -70 ℃
Temperatura przechowywania -30 ℃ -80 ℃
Typ LCD DC
Odstęp między TP i LCD > 0,3 mm
ESD (powietrze) 10KV
ESD (dotknij) 8KV

Opis:

1. Pojemność, Inny Ekran dotykowy Ekran główny

Jeden z dwóch podstawowych typów ekranów dotykowych (razem z odciskiem) stosowanych na smartfonach, tabletach, laptopach na początku i wkrótce na podobnych urządzeniach elektronicznych. Ekrany dotykowe pojemnościowe rozróżniają i wyczuwają specyficzne położenie dotyku w oparciu o impulsy elektryczne w ludzkim ciele, zazwyczaj palca. Dzięki temu pojemnościowe ekrany dotykowe nie wymagają nałożenia rzeczywistej siły na powierzchnię ekranu; Jednocześnie ekrany pojemnościowe zazwyczaj nie reagują na pióra lub rękawiczki z powodu braku impulsów elektrycznych.

1. Dostarczanie paneli dotykowych od 2009 roku

Jako producent dostarczamy indywidualne panele dotykowe, w tym 4-przewodowy, dotykowy panel dotykowy, 5-przewodowy, oporowy panel dotykowy, pojemnościowy panel dotykowy, cyfrowy panel dotykowy itd. W większości przypadków jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania w panelach dotykowych.

Obecnie dostarczamy panele dotykowe do klientów krajowych i zagranicznych. Samsung i Nintendo to dwie znane firmy z nich.

2. PRC National Standard High Quality Manufacturer

Sprawdzone przez TUV nasza fabryka jest zgodna z krajowymi standardami wysokiej jakości producenta poprzez następujące aspekty: prawdziwy producent, wyspecjalizowany zespół eksportowy, zdolność do badań i rozwoju, wiarygodność i reputacja, wysokiej jakości produkty, znaczna wielkość firmy, odpowiedzialność społeczna i ekologiczna, klient usługi.

W 2010 r. Przeszliśmy Międzynarodowy System Zarządzania ISO 9001: 2008 i ISO 14001: 2004 + Cor 1: 2009 System Zarządzania Środowiskiem.

3. Wysoka stabilność personelu zapewnia wysoką stabilność jakości

Ponad 3 lata temu pracuje w naszej firmie od ponad 60% pracowników warsztatowych i jest ich ponad 80%. Filozofia zarządzania ludźmi sprawia, że ​​wszyscy pracownicy jak jeden.

Dodatkowo nasz zespół handlowy może zaoferować obsługę w czterech językach, w tym japońskie, koreańskie, angielskie i chińskie. I zawsze staramy się jak najlepiej wspierać naszych klientów.

4. Warsztaty niepylące i specjalistyczne urządzenia

W produkcji paneli dotykowych, warsztaty pozbawione pyłu i specjalistyczny sprzęt mogą w zasadzie gwarantować jakość, a zwłaszcza czystość zarówno rezystancyjnych paneli dotykowych, jak i pojemnościowych paneli dotykowych.

Warsztaty pozbawione pyłu w 10000 warstwach zajmują powierzchnię ponad 2000 metrów kwadratowych, w których ponad 200 metrów kwadratowych jest wyposażone w 100-warsztatowe warsztaty wolne od pyłów. Ponadto z Tajwanu wprowadza się kluczowy sprzęt, na przykład pieców podczerwieni, maszyn laserowych itp.

5. Tylko surowe surowce

W celu uzyskania satysfakcjonujących paneli dotykowych używamy tylko materiałów marki. W tym przypadku nasza produkcja ma wysoką wydajność.

Surowiec Dostawca
Film ITO CSG HOLDING
Szkło ITO CSG HOLDING LUB TOKEN
Osłona obiektywu (szkło) AGC GROUP
Wiedza srebrna przewodząca ASAHI LUB INKTECH
Tusz SEIKO
OCA 3M lub LG
IC FOCALTECH
ACF SONY OR HITACHI

6. Szczegóły czynią różne

Doskonałe szczegóły sprawiają, że nasze produkty są doskonałe. Ekran sitodrukowy naszych analogowych, oporowych ekranów dotykowych i projektowanych pojemnościowych paneli dotykowych ma gładką powierzchnię, gładką linię, jednolitą grubość i liniowość wynosi poniżej 1,5%; krawędź jest gładka z tolerancją poniżej 0,1 mm; minimalna szerokość linii srebrnej i odległość pomiędzy liniami wynosi 0,15 mm.

Drukowanie jedwabiu, laminowanie, cięcie, łączenie z FPC są obsługiwane przez maszyny automatyczne i doświadczonych pracowników. Prawie wszystko jest pod naszą kontrolą.

7. Inspekcja w 100%

Każdy etap procesu produkcyjnego koncentruje się na wiele sposobów, aby uniknąć błędów i czystości wyglądu i funkcji, wykonujemy 100% inspekcji. Najważniejsze jest to, że każdy panel dotykowy dostarczany z naszego magazynu musi spełniać wymagania naszych klientów.

8. Bezpieczne opakowanie i dostawa

Do tej pory wszystkie nasze panele dotykowe dotarły do ​​naszych klientów z zagranicy bez uszczerbku. Opakowanie paneli dotykowych z blistrem lub pianką jest wymagane, na pewno jest na nim pewna część folii ochronnej; a po drugie, wkładać do worka i zrobić próżnię; wreszcie, włożyć do pudełka kartonowego.

Aplikacje:

Produkty Touch-Function Moduł LCD
Urządzenia konsumenckie Telefon komórkowy, Tablet PC, PDA, MP3, MP4, PMP, Gaming, Web PAD, itp.
Motoryzacja, medyczne, przemysłowe Sterowniki przemysłowe, panele urządzeń, urządzenia medyczne, nawigacja GPS, tylna lustro, itp.
Elektronika domowa, system finansowy, rozrywkowy, sprzęt biurowy POS, bankomat, samoobsługowy kiosk, dostęp do drzwi, lodówka, kuchenka mikrofalowa, kopiarka, faks, urządzenia do dezynfekcji itp.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Brook Huang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)