Dom ProduktyPojemnościowy panel dotykowy

2.4 "pojemnościowy panel dotykowy / LCD pojemnościowy ekran dotykowy z okularem ochronnym 1.8mm

Orzecznictwo
dobra jakość Przewidywany pojemnościowy ekran dotykowy na sprzedaż
dobra jakość Przewidywany pojemnościowy ekran dotykowy na sprzedaż
Both your factory and you are really nice. Your touch panels' quality is also excellent. I'm looking forward to visiting you and your factory again.

—— Hitesh.P.Sadhnani

Your touch screens passed our test and our clients are quite satisfied with our modules. I hope we can establish a long-term business relations!

—— Srikant Gupta

Im Online Czat teraz

2.4 "pojemnościowy panel dotykowy / LCD pojemnościowy ekran dotykowy z okularem ochronnym 1.8mm

Chiny 2.4 "pojemnościowy panel dotykowy / LCD pojemnościowy ekran dotykowy z okularem ochronnym 1.8mm dostawca
2.4 "pojemnościowy panel dotykowy / LCD pojemnościowy ekran dotykowy z okularem ochronnym 1.8mm dostawca 2.4 "pojemnościowy panel dotykowy / LCD pojemnościowy ekran dotykowy z okularem ochronnym 1.8mm dostawca 2.4 "pojemnościowy panel dotykowy / LCD pojemnościowy ekran dotykowy z okularem ochronnym 1.8mm dostawca 2.4 "pojemnościowy panel dotykowy / LCD pojemnościowy ekran dotykowy z okularem ochronnym 1.8mm dostawca

Duży Obraz :  2.4 "pojemnościowy panel dotykowy / LCD pojemnościowy ekran dotykowy z okularem ochronnym 1.8mm

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KENSHIN
Orzecznictwo: ROHS/REACH
Numer modelu: CT-C1020

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Blister lub poli piany → worek próżniowy → karton
Czas dostawy: 15 dni roboczych po otrzymaniu depozytu lub L / C
Możliwość Supply: 1000 sztuk dziennie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
rozmiar: 2,4 cala typu: Capcitance
Struktura: Glasa / Film Twardość powierzchni: > 6H
Obroty znamionowe: 3V - 5V Przesyłanie: > 82%
Czatowanie Czasu: <10 ms Grubość CG: 1,8 mm

2.4 "pojemnościowy panel dotykowy / LCD pojemnościowy ekran dotykowy z okularem ochronnym 1.8mm

Dane techniczne:

Struktura G + F
OD 60,26 * 42,72 mm
VA 49,96 * 37,72 mm
Przesyłanie > 82%
Rozkład 640 * 960
Touch Life Span > 3 000 000 razy
Zaliczenie Życia > 1000 000 razy
Grubość szkła pokrywy 1,8 mm
IC FT6336G
Adres I2C 0 * 70
VDD 2.8
IOVDD 2.8
RST 2.8
Liniowość <1,5%
Typ interfejsu IIC (I2C), SPI, USB
Źródło napięcia 3.3V DV, 5V DC
Czatowanie Czasu <10 MS
temperatura robocza -20 ℃ -70 ℃
Temperatura przechowywania -30 ℃ -80 ℃
Typ LCD DC
Odstęp między TP i LCD > 0,3 mm
ESD (powietrze) 10KV
ESD (dotknij) 8KV

Opis:

1. Ekran dotykowy pojemnościowej pierwszej typowej funkcji

Pojemnościowe ekrany dotykowe działają przez wykrywanie przewodzących właściwości przedmiotu, zwykle skóry na palcach. Ekran pojemnościowy w telefonie komórkowym lub smartfonie zazwyczaj ma szklaną twarz i nie polega na nacisku. To sprawia, że ​​jest bardziej elastyczny niż ekran oporowy, jeśli chodzi o gesty, takie jak przesuwanie i zaciskanie. Pojemnościowe ekrany dotykowe mogą dotykać tylko palcem i nie reagują na dotyk z regularnym rysikiem, rękawiczkami lub większością innych przedmiotów.

2. PRC National Standard High Quality Manufacturer

Sprawdzone przez TUV nasza fabryka jest zgodna z krajowymi standardami wysokiej jakości producenta poprzez następujące aspekty: prawdziwy producent, wyspecjalizowany zespół eksportowy, zdolność do badań i rozwoju, wiarygodność i reputacja, wysokiej jakości produkty, znaczna wielkość firmy, odpowiedzialność społeczna i ekologiczna, klient usługi.

W 2010 r. Przeszliśmy Międzynarodowy System Zarządzania ISO 9001: 2008 i ISO 14001: 2004 + Cor 1: 2009 System Zarządzania Środowiskiem.

3. Wysoka stabilność personelu zapewnia wysoką stabilność jakości

Ponad 3 lata temu pracuje w naszej firmie od ponad 60% pracowników warsztatowych i jest ich ponad 80%. Filozofia zarządzania ludźmi sprawia, że ​​wszyscy pracownicy jak jeden.

Dodatkowo nasz zespół handlowy może zaoferować obsługę w czterech językach, w tym japońskie, koreańskie, angielskie i chińskie. I zawsze staramy się jak najlepiej wspierać naszych klientów.

4. Warsztaty niepylące i specjalistyczne urządzenia

W produkcji paneli dotykowych, warsztaty pozbawione pyłu i specjalistyczny sprzęt mogą w zasadzie gwarantować jakość, a zwłaszcza czystość zarówno rezystancyjnych paneli dotykowych, jak i pojemnościowych paneli dotykowych.

Warsztaty pozbawione pyłu w 10000 warstwach zajmują powierzchnię ponad 2000 metrów kwadratowych, w których ponad 200 metrów kwadratowych jest wyposażone w 100-warsztatowe warsztaty wolne od pyłów. Ponadto z Tajwanu wprowadza się kluczowy sprzęt, na przykład pieców podczerwieni, maszyn laserowych itp.

5. Tylko surowe surowce

W celu uzyskania satysfakcjonujących paneli dotykowych używamy tylko materiałów marki. W tym przypadku nasza produkcja ma wysoką wydajność.

Surowiec Dostawca
Film ITO CSG HOLDING
Szkło ITO CSG HOLDING LUB TOKEN
Osłona obiektywu (szkło) AGC GROUP
Wiedza srebrna przewodząca ASAHI LUB INKTECH
Tusz SEIKO
OCA 3M lub LG
IC FOCALTECH
ACF SONY OR HITACHI

6. Szczegóły czynią różne

Doskonałe szczegóły sprawiają, że nasze produkty są doskonałe. Ekran sitodrukowy naszych analogowych, oporowych ekranów dotykowych i projektowanych pojemnościowych paneli dotykowych ma gładką powierzchnię, gładką linię, jednolitą grubość i liniowość wynosi poniżej 1,5%; krawędź jest gładka z tolerancją poniżej 0,1 mm; minimalna szerokość linii srebrnej i odległość pomiędzy liniami wynosi 0,15 mm.

Drukowanie jedwabiu, laminowanie, cięcie, łączenie z FPC są obsługiwane przez maszyny automatyczne i doświadczonych pracowników. Prawie wszystko jest pod naszą kontrolą.

7. Inspekcja w 100%

Każdy etap procesu produkcyjnego koncentruje się na wiele sposobów, aby uniknąć błędów i czystości wyglądu i funkcji, wykonujemy 100% inspekcji. Najważniejsze jest to, że każdy panel dotykowy dostarczany z naszego magazynu musi spełniać wymagania naszych klientów.

8. Bezpieczne opakowanie i dostawa

Do tej pory wszystkie nasze panele dotykowe dotarły do ​​naszych klientów z zagranicy bez uszczerbku. Opakowanie paneli dotykowych z blistrem lub pianką jest wymagane, na pewno jest na nim pewna część folii ochronnej; a po drugie, wkładać do worka i zrobić próżnię; wreszcie, włożyć do pudełka kartonowego.

Aplikacje:

Produkty Touch-Function Moduł LCD
Urządzenia konsumenckie Telefon komórkowy, Tablet PC, PDA, MP3, MP4, PMP, Gaming, Web PAD, itp.
Motoryzacja, medyczne, przemysłowe Sterowniki przemysłowe, panele urządzeń, urządzenia medyczne, nawigacja GPS, tylna lustro, itp.
Elektronika domowa, system finansowy, rozrywkowy, sprzęt biurowy POS, bankomat, samoobsługowy kiosk, dostęp do drzwi, lodówka, kuchenka mikrofalowa, kopiarka, faks, urządzenia do dezynfekcji itp.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Brook Huang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)