Dom ProduktyPrzemysłowy ekran dotykowy

5 ekranów dotykowych przemysłowych ekran dotykowy 7 cali ITO Film Resistive Touch

Orzecznictwo
dobra jakość Przewidywany pojemnościowy ekran dotykowy na sprzedaż
dobra jakość Przewidywany pojemnościowy ekran dotykowy na sprzedaż
Both your factory and you are really nice. Your touch panels' quality is also excellent. I'm looking forward to visiting you and your factory again.

—— Hitesh.P.Sadhnani

Your touch screens passed our test and our clients are quite satisfied with our modules. I hope we can establish a long-term business relations!

—— Srikant Gupta

Im Online Czat teraz

5 ekranów dotykowych przemysłowych ekran dotykowy 7 cali ITO Film Resistive Touch

Chiny 5 ekranów dotykowych przemysłowych ekran dotykowy 7 cali ITO Film Resistive Touch dostawca
5 ekranów dotykowych przemysłowych ekran dotykowy 7 cali ITO Film Resistive Touch dostawca 5 ekranów dotykowych przemysłowych ekran dotykowy 7 cali ITO Film Resistive Touch dostawca 5 ekranów dotykowych przemysłowych ekran dotykowy 7 cali ITO Film Resistive Touch dostawca 5 ekranów dotykowych przemysłowych ekran dotykowy 7 cali ITO Film Resistive Touch dostawca

Duży Obraz :  5 ekranów dotykowych przemysłowych ekran dotykowy 7 cali ITO Film Resistive Touch

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: KENSHIN
Orzecznictwo: ROHS/REACH
Numer modelu: CT0701681V2

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Blister lub poli piany → worek próżniowy → karton
Czas dostawy: 15 dni roboczych po otrzymaniu depozytu lub L / C
Zasady płatności: T/T lub l/c
Możliwość Supply: 1 000 sztuk dziennie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: 5 Przewód RTP typu: Resistive Touch
rozmiar: 7 cali Struktura: F + G + FPC
Dotknij punktów: Pojedynczy dotyk Kolor: Czarny
Obroty znamionowe: 5V Jasność optyczna: > 83%

5 ekranów dotykowych przemysłowych ekran dotykowy 7 cali ITO Film Resistive Touch

Dane techniczne:

Struktura F + G
Złącze FPC
Przesyłanie > 83%
Touch Life Span > 3 000 000 razy
Zaliczenie Życia > 1000 000 razy
Liniowość <1,5%
Źródło napięcia 3.3V DV, 5V DC
Czatowanie Czasu <10 MS
temperatura robocza -20 ℃ -70 ℃, <90% RH
Temperatura przechowywania -30 ℃ -80 ℃, <90% RH
Odporność na izolację > 20Ω, 25V (DC)

Model: CT0701681V2

OD (wymiar konspektu): 164.50 * 103.00mm

VA (obszar wyświetlania): 154.50 * 93.34mm

AA (Aktywny obszar): 152,40 * 91,44 mm

Liniowość: <1,5%

Siła robocza: 40g-120g

Jasność optyczna:> 83%

Opis:

1. Technologia rezystancyjna, technologia pasywna

W inżynierii elektrycznej, rezystancyjne ekrany dotykowe są wrażliwymi na dotyk ekranami komputerowymi składającymi się z dwóch elastycznych arkuszy pokrytych materiałem oporowym i oddzielonych mikrodotami. Typ analogowy składa się z przezroczystych elektrod bez jakiegokolwiek wzoru, a analogowe oferowane obniżone koszty produkcji. Kiedy styka się z powierzchnią ekranu dotykowego, oba arkusze są dociskane. Na tych dwóch arkuszach znajdują się poziome i pionowe linie, które po zetknięciu się rejestrują dokładną lokalizację dotyku. Ponieważ dotykowe ekrany dotykowe stykające się z niemal każdym obiektem (palca, rysikiem / długopisem, palmowym) ekranem dotykowym rezystywnym są typu "pasywnego".

2. PRC National Standard High Quality Manufacturer

Sprawdzone przez TUV nasza fabryka jest zgodna z krajowymi standardami wysokiej jakości producenta poprzez następujące aspekty: prawdziwy producent, wyspecjalizowany zespół eksportowy, zdolność do badań i rozwoju, wiarygodność i reputacja, produkty wysokiej jakości, znaczna wielkość firmy, odpowiedzialność społeczna i ekologiczna, klient usługi.

W 2010 r. Przeszliśmy Międzynarodowy System Zarządzania ISO 9001: 2008 i ISO 14001: 2004 + Cor 1: 2009 System Zarządzania Środowiskiem.

3. Wysoka stabilność personelu zapewnia wysoką stabilność jakości

Ponad 3 lata temu pracuje w naszej firmie od ponad 60% pracowników warsztatowych i jest ich ponad 80%. Filozofia zarządzania ludźmi sprawia, że ​​wszyscy pracownicy jak jeden.

Dodatkowo nasz zespół handlowy może zaoferować obsługę w czterech językach, w tym japońskie, koreańskie, angielskie i chińskie. I zawsze staramy się jak najlepiej wspierać naszych klientów.

4. Warsztaty niepylące i specjalistyczne urządzenia

W produkcji paneli dotykowych, warsztaty pozbawione pyłu i specjalistyczny sprzęt mogą w zasadzie gwarantować jakość, a zwłaszcza czystość zarówno rezystancyjnych paneli dotykowych, jak i pojemnościowych paneli dotykowych.

Warsztaty pozbawione pyłu w 10000 klasach zajmują powierzchnię ponad 2000 metrów kwadratowych, w których ponad 200 metrów kwadratowych jest wyposażone w 100-warsztatowe warsztaty wolne od pyłów. Ponadto z Tajwanu wprowadza się kluczowy sprzęt, na przykład pieców podczerwieni, maszyn laserowych itp.

5. Tylko surowe surowce

W celu uzyskania satysfakcjonujących paneli dotykowych używamy tylko materiałów marki. W tym przypadku nasza produkcja ma wysoką wydajność.

Surowiec Dostawca
Film ITO CSG HOLDING

Szkło ITO

CSG HOLDING lub TOKEN
Osłona obiektywu / szkło AGC GROUP
Wiedza srebrna przewodząca ASAHI lub INKTECH
Tusz SEIKO
OCA 3M lub LG

6. Szczegóły Różnice

Doskonałe szczegóły sprawiają, że nasze produkty są doskonałe. Ekran sitodruku naszych analogowych, oporowych ekranów dotykowych i projektowanych pojemnościowych paneli dotykowych ma gładką powierzchnię, gładką linię, jednolitą grubość i liniowość poniżej 1,5%; krawędź jest gładka z tolerancją poniżej 0,1 mm; minimalna szerokość linii srebrnej i odległość pomiędzy liniami wynosi 0,15 mm.

Drukowanie jedwabiu, laminowanie, cięcie, łączenie z FPC są obsługiwane przez maszyny automatyczne i doświadczonych pracowników. Prawie wszystko jest pod naszą kontrolą.

7. Inspekcja w 100%

Każdy etap procesu produkcyjnego koncentruje się na wiele sposobów, aby uniknąć błędów i czystości wyglądu i funkcji, wykonujemy 100% inspekcji. Najważniejsze jest to, że każdy panel dotykowy dostarczany z naszego magazynu musi spełniać wymagania naszych klientów.

8. Bezpieczne opakowanie i dostawa

Do tej pory wszystkie nasze panele dotykowe dotarły do ​​naszych klientów z zagranicy bez szkody. Opakowanie paneli dotykowych z blistrem lub pianką jest wymagane, na pewno jest na nim pewna część folii ochronnej; a po drugie, wkładać do worka i zrobić próżnię; wreszcie, włożyć do pudełka kartonowego.

Aplikacje:

Produkty Touch-Function Moduł LCD
Urządzenia konsumenckie Telefon komórkowy, Tablet PC, PDA, MP3, MP4, PMP, Gaming, Web PAD, itp.
Motoryzacja, medyczne, przemysłowe Sterowniki przemysłowe, panele urządzeń, urządzenia medyczne, nawigacja GPS, tylna lustro, itp.
Elektronika domowa, system finansowy, rozrywkowy, sprzęt biurowy POS, bankomat, samoobsługowy kiosk, dostęp do drzwi, lodówka, kuchenka mikrofalowa, kopiarka, faks, urządzenia do dezynfekcji itp.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Shining Electronic Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Brook Huang

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)